Regulamin pobytu w obiekcie Dolpakart

Doba hotelowa zaczyna się o godz. 16.00 i kończy o godz. 10.00 ostatniego dnia pobytu.

 1. Płatność za pobyt nie podlega zwrotowi w przypadku skrócenia pobytu. Opłata miejscowa nie jest wliczona w cenę pokoju.
 2. W obiekcie akceptujemy zwierzęta.
 3. W domkach/pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.
 4. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22.00 do godz. 6.00 rano.
 5. Goście obiektu ponoszą odpowiedzialność za wszelkie szkody wyrządzone w pokojach. Szkoda oznacza zarówno zniszczenie lub uszkodzenie elementów wyposażenia pokoju jak ich utratę.
 6. W przypadku powstania szkody podczas pobytu, Gość jest zobowiązany do pokrycia kosztów jej naprawy. Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiadają rodzice.
 7. Gość powinien zawiadomić właścicieli o wystąpieniu szkody bądź też o jej stwierdzeniu.
 8. Goście zobowiązani są przechowywać klucz do pokoju z należytą starannością. W przypadku jego utraty, Goście zostaną obciążeni kosztami wysokości 40 zł.
 9. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia pojazdu należącego do Gościa, jak również za rzeczy wartościowe pozostawione w pokojach.
 10. Goście zobowiązują się wykorzystywać obiekt jedynie do celów mieszkalnych – zabrania się organizowania imprez w obiekcie. Odwiedziny gości nie zakwaterowanych mogą trwać do godz. 22
 11. W przypadku, gdy Gość w sposób znaczący narusza spokój i/lub dobra sąsiadów oraz nie przestrzega powszechnie stosowanych norm współżycia między ludźmi, obiekt zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia Gościowi pobytu i nie jest wówczas zobowiązany do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres.

Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy ponownie!